Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Driezhas


Ilgesinga, bet griežta industrinė ritmika, etniška, tačiau suprantama mėgstantiems IDM, ornamentiška ir nukelianti į neaprėpiamas, kinematografiškas garsines erdves – projektas „Driezhas“ – tai kupina kontrastų ir netikėtumo muzika, kuri jau senokai išnėrė iš anksčiau tirtos eklektiškos elektroakustinės saviraiškos. Šiandien tai – Kristijono Lučinsko ir Ievos Astromskaitės nugludinta kolaboracija, kuri perkelia lietuvišką garsinę tradiciją, juntamą per tekstus ir instrumentus, į patrauklią ir aktualią elektroninę eksperimentiką. „Driezhas“ – nuolat kintanti būtybė, žengianti tarp synthpop ir meditacijos, tarp folk ir electro, tarp šokio ir klausymo.


Interneto svetainė:
www.driezhas.lt
www.facebook.com/driezhas
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Gonija - Iduna (3.13 mb)
Gonija - Okasore (3.35 mb)
Tolumoje - Arbata (3.4 mb)
Gonija - Numina Vagantia (3.32 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).