Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Daina Dieva


Daina Dieva – performansų kūrėja, muzikantė, garso dizainerė, kuratorė, vertėja, filmų autorė ir scenarijų rašytoja. Ji laisvai kalba 6 kalbomis, todėl nenuostabu, jog savo muzikoje tyrinėja komunikavimo metodikas plataus spektro temomis, pradedant individualiu ir kolektyviniu identitetu, baigiant destrukcija, galios santykiais ir žmogaus kūno ribomis. Jos pasirodymai primena kelionę – tai tapsmo kažkuo kitu metas, labai asmeniškas pokyčio ritualas. Savo muzikoje Daina Dieva kuria aidinčius atmosferiškus garsovaizdžius, pagrįstus ne vien elektronika, bet ir gyvai naudojamais instrumentais, vokalo ir aplinkos garsų įrašais, kurie, jungiami gilaus drone stiliaus, kuria sapnišką dark ambient ir post-folk žanrų garso monolitą. 
Ilona Klimaitytė

Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Pavyzdžiai

The Silent One (4.47 mb)
Ice Cold (3.98 mb)
Insect Crown (2.75 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).