Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Raimundas Eimontas


Raimundas Eimontas – vienas esminių ankstyvosios eksperimentinės muzikos bei neinstitucinės avangardo bangos kūrėjų Lietuvoje, legendinės laisvos improvizacijos ir industrinės triukšmo muzikos grupės „N!N!N!“ ašis. Eksploratyvi improvizacinė jo kūryba nesileidžia apribojama ir siekia išsiveržti už žanro rėmų ar garso paradigmų, muzikai leidžiant plėtotis intuityviai, nevaržomai iš anksto numatytos struktūros ir skleistis tarsi meditacijos formai. Jo daugialypė kūryba laviruoja tarp eksperimento, psichodelikos, elektronikos, improvizacijos, džiazo, roko ar kitos alternatyvos ir visada tampa tarsi garso ekspedicija. 
Ilona Klimaitytė

Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Pavyzdžiai

Naktinis portje (1.62 mb)
Chime's Change - Outphases - 08 (2.75 mb)
Guitarpad - 01 (2.66 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).