Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Dumaz


„Cocteau Twins“ dainos „Lazy Calm“ („Tingi ramybė“) pavadinimas puikiai tinka lietuvių projekto „Dumaz“ muzikai apibrėžti. Tai ryto garsai, vaizduotėje žadinantys lengvame rūke skendinčių, paukščių čiulbėjimu aidinčių idiliškų peizažų vaizdinius. Neskubūs ritmai skęsta svajinguose atmosferiniuose sluoksniuose, panardindami klausytoją į nesvarumo ir begalinės ramybės būseną. Neatsitiktinai Skelo, vienas iš dviejų „Dumo“ narių, teigia, kad jų kuriama muzika idealiai tinka rytinės arbatos puodeliui po tikrai audringo vakarėlio. To paties pavadinimo debiutinį „Dumaz“ albumą 2006 m. išleido naujas leidybinės kompanijos „Bomba Records“ padalinys „Bomba Lounge“, kuris planuoja leisti geriausius lietuviškos elektronikos įrašus. Beje, naujajam padaliniui vadovauja pats Skelo.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
http://www.myspace.com/dumazofficial
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).