Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis >
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

RENGINIAI

2007-08-24 -- 2007-08-26

MĖNUO JUODARAGIS


Š.m. rugpjūčio mėn. 24-25-26 dienomis vyks šiuolaikinės baltų kultūros festivalis Mėnuo Juodaragis, pristatantis post-folkloro kryptis ir pažangiausią alternatyvią kūrybą.

 

Festivalis gyvuoja nuo 1995 m. ir jungia įvairias raiškos formas - Baltijos ir užsienio šalių kolektyvų koncertus, garso architektų pasirodymus,apeigas, paskaitas ir filmus, parodas, amatus, interaktyvius kūrybos projektus, vaidinimus, žaidimus, šokių vakarus ir kt.
 
Tradiciškai festivalis vyksta paskutinį vasaros savaitgalį vaizdingose gamtos vietose ir kas 3 metus persikelia į naują. Šiemet Mėnuo Juodaragis vyks Zaraso ežero saloje. Įprastai jis trunka tris dienas ir tris naktis.

 

Festivalis turi susiformavusį savitą modelį, papildomą naujais akcentais, savitą atributiką ir heraldiką bei išskirtinę atmosferą.

 

Šalia užsienio svečių festivalyje pasirodys ir grupės iš Lietuvos: Atalyja, Donis, Kūlgrinda, Žalvarinis, PievosGirnų Giesmės, Andaja, Alina Orlova.

 

Festivalio programa

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).