Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Folk / World / Country > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Merope


Merope - tai nauja grupė, kurioje penki muzikantai iš penkių skirtingų Europos šalių kuria unikalią lietuviško folkloro, originalių kompozicijų, world ir jazz instrumentų bei elektronikos sintezę.
Užburiančiomis melodijomis, garsinėmis tekstūromis, subtilia harmonija bei poliritmija Merope kuria naujųjų laikų ritualinę muziką.
Naujausias jų albumas ' 9 Days ' buvo įrašytas pietų Ispanijos kalnuose naudojant vien saulės energiją.
Lietuvai grupėje atstovauja dainininkė ir kanklininkė Indrė Jurgelevičiūtė, kuri mokėsi Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje, kur pabaigė džiazo vokalo magistro studijas. Metus gilinosi į klasikinės indų muzikos paslaptis Roterdamo konservatorijoje. Bansuri groja Jean-Christophe Bonnafous (Prancūzija), gitara groja ir elektroninius efektus kuria Bert Cools (Belgija), kontrabosu - Marcello Windolph (Vokietija/Brazilija ), o perkusija - Miguel Hiroshi (Ispanija).


Interneto svetainė:
www.meropemusic.com
http://youtu.be/G0qUf-g3Dww
http://youtu.be/s8aJHFE9FS8
http://youtu.be/Lk0hOLTuR5E
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

9 Days - Sodai (2.16 mb)
9 Days - Undinė (1.68 mb)
9 Days - Wandelijn (1.35 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).