Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Arvydas Jofė

Biografija

Arvydas Jofė (g. 1957) - vienas originaliausių Lietuvos būgnininkų, pasižymintis nepaprasta energija, subtiliu ir išmoningu akustinių ir elektroninių mušamųjų instrumentų derinimu, papildomu savito vokalo. Jis muzikuoja ne tik ansambliuose - yra parengęs ne vieną konceptualią solinę programą.

 

Arvydas Jofė mokėsi groti fortepijonu vaikų muzikos mokykloje Kaune. Būdamas 14 metų, pradėjo groti būgnais. Muzikanto karjerą būgnininkas pradėjo roko grupėse "Bildukai", "Nuogi ant slenksčio", "Kadencija", ją tęsė ansamblyje "Oktava". Studijuodamas Lietuvos valstybinės konservatorijos Klaipėdos fakultetuose (1975-1979), pradėjo groti džiazą su Sauliaus Šiaučiulio ansambliu bei Prano Narušio bigbendu. Baigęs studijas, kurį laiką dėstytojavo Klaipėdos fakultetuose, subūrė bigbendą "Versmė" ir jam vadovavo.


1983 m. grįžęs į Kauną, Arvydas Jofė muzikavo elektroninės muzikos grupėje "Argo", 1984-1986 m. grojo Romualdo Grabšto, 1986-1992 m. - Vladimiro Čekasino kvartetuose. Tarp jo kūrybinių partnerių - Vytautas Labutis, Olegas Molokojedovas, Gintautas Abarius, Aleksandras Fedotovas, Eugenijus Kanevičius, Artūras Chalikovas ir kiti. 1992 m. debiutavo kaip solistas. Su įvairiais kolektyvais ir solo būgnininkas grojo daugelyje džiazo scenų Lietuvoje ir svetur.


Pastaruoju metu Arvydas Jofė groja su "Lithuanian Jazz Trio", 2004 m. pelniusiu Lietuvos instituto apdovanojimą "LT tapatybė" už Lietuvos džiazo populiarinimą - su juo pasirodė Genujos džiazo festivalyje "Jazz Expo" Italijoje (2004), Tarptautinėje muzikos mugėje MIDEM Kanuose, Prancūzijoje (2005); yra Artūro Chalikovo grupės "Jazz Brothers" narys, Kauno bigbendo būgnininkas.

 

© Jūratė Kučinskaitė

Įžanga
Biografija
Diskografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).