Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Kauno bigbendas

Biografija

Profesionalus džiazo orkestras, meistriškai atliekantis ir orkestrinio džiazo klasiką, ir šiuolaikinio džiazo kompozicijas. Nuo pat susikūrimo (1991) iki savo mirties (2009) orkestrui vadovavo džiazo pianistas ir kompozitorius Romualdas Grabštas.

 

Aktyviai dalyvaujantis šalies muzikiniame gyvenime orkestras linksta į eksperimentus ir garsėja įsimintinomis programomis, tokiomis kaip koncertai-akcijos "Džiazas prie..." (kai grodavo neįprastose vietose, pvz., prie Gariūnų turgavietės), "Džiazo pamokos" (kuriose dalyvauja teatro, cirko, pantomimos, kitų meno šakų atstovai) arba "Jazz & Breakdance Show" (bigbendo projektas su breiko šokėjais).

 

Bigbendo programas praturtina iškilūs Lietuvos džiazo solistai: Petras Vyšniauskas, Saulius Šiaučiulis, Valerijus Ramoška, Neda Malūnavičiūtė, Vytautas Labutis ir kiti. Bigbendas turi svarią tarptautinės partnerystės patirtį – muzikavo su Rogeriu Pontare (Švedija), Barbara Dennerlein (Vokietija), Danieliu Mesina (Argentina), Randy Breckeriu, Jiggsu Whighamu, Franku Mantoothu (JAV), Yukka Linkola, Eero Koivistoinenu (Suomija), Arkadijumi Šilkloperiu (Rusija), Brincku Johnsenu, Dagu Eilertsenu, Hansu Mathissenu (Norvegija), Henku Meutgeertu (Olandija) ir kt.

 

© Jūratė Kučinskaitė

Įžanga
Biografija
Nuotraukos
Video
Kontaktai
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).