Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

KeyMono

Biografija

„Brassbastardz“ – taip iš pradžių vadinosi grupė „KeyMono“. 2002 metais ją įkūrė saksofonininkas Alvydas Mačiulskas ir trimitininkas Aurimas Rimeikis. Jau tada grupė buvo pastebėta Lietuvos padangėje, kaip naujai, originaliai skambantis kolektyvas. Turėję keletą didelių pasirodymų gimtinėje, „Brassbastardz“ nustojo koncertuoti, tačiau veikė muzikiniame pogrindyje. Grupė išleido du vinilines plokšteles, keturis vinilinius singlus, jie klausomi visame pasaulyje. Populiarumą skatino ir vardinė saulės akinių kolekcija iš vinilinių plokštelių, kuriose buvo išgraviruota jų muzika.

 

„Brassbastardz“ animacinis video klipas „Jiemah“, Tango TV apdovanojimuose 2005 pelnė geriausio metų debiuto ir stilingiausio klipo apdovanojimus.


2009 metų vasarą grupė paruošė koncertinę programą naująjam albumui „Waiting“, kurią pristatė ir audringo palaikymo susilaukė sausakimšame gyvos muzikos klube „Tamsta“. Po šio pasisekimo „Brassbastardz“ dalyvavo festivaliuose: „Tamsta Muzika“, „Satta Outside“, „Vilnius Mama Jazz“.

 

Pirmasis pilnas grupės CD albumas „Waiting“ buvo išleistas 2010 metų pradžioje. Prie šio albumo grupė dirbo daugiau kaip 8 metus, sujungdama praeities ir dabarties kūrybą į vieną visumą. Patys muzikantai lygina jį su ilgai brandintu konjaku, kuriam reikia laiko, kad įgautų visą reikiamą skonį, kvapą ir spalvą.


2011 m. grupė, pakeitusi pavadinimą į „KeyMono“, Londone laimėjo „The People’s Music Awards“ apdovanojimą elektroninės/šokių muzikos kategorijoje.

 

Dabar grupę sudaro:


Daiva Starinskaitė (DivahDee), vokalas;

Alvydas Mačiulskas, saksofonas;

Aurimas Rimeikis, trimitas;

Marijus Aleksa, mušamieji;

Domantas Aleksa, bosinė gitara;

Aleksandras Raičenok, multiinstrumentalistas;

DJ Justas Fresh.


„KeyMono“ savo muzikoje jungia jungle, hip-hop, soul muziką, house, big beat, drum'n'bass stilistiką, ir visą šį mišinį vadina new groove acid jazz.

Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).