Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Vladimir Čekasin


Nuotrauka: Sergei Tyryškin

Tai unikali ir spalvinga kūrybinė asmenybė: saksofonininkas, kompozitorius, pedagogas bei neišsenkantis kūrybinių idėjų generatorius. Jis ir racionalus muzikos architektas, ir nepaprastai emocionalus, ekspresyvus jos atlikėjas. Drauge su legendiniu trio GTČ 8-tame dešimtmetyje dėjęs pagrindus Lietuvos džiazo mokyklai, Čekasinas yra lietuviškojo džiazo guru, išskirtinis pedagogas, kurio tiesioginę ar netiesioginę mokyklą patyrė dauguma Lietuvos džiazo muzikų. Pastaruoju metu jis daugiausia dirba kino srityje kaip muzikantas, režisierius ir aktorius, taip pat su įvairių šalių menininkais ir muzikantais kuria sinkretiškus projektus, jo paties vadinamus "etniniu procesu". Savo kūrybinėms vizijoms realizuoti Čekasinas neretai pasitelkia dideles atlikėjų pajėgas.

Jūratė Kučinskaitė


Interneto svetainė:
www.lithill.lt/chekasin
Įžanga
Biografija
Diskografija
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

GTČ trio - Impression (938.37 kb)
Petras Geniušas & Vladimir Čekasin - Fratres (930.2 kb)
Vladimiro Čekasino bigbendas - Siuita Adoracija (813.06 kb)
VIDEO: Vladimiras Čekasinas su savo studentais
Birštono džiazo festivalis 2006

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).