Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Artūras Chalikovas


Meistriškas gitaristas ir kompozitorius, savo muzika liudijantis simpatijas fusion. Jo stilius paženklintas ne tik puikia technika, bet svarbiausia – romantiniu polėkiu ir nuoširdumu. Jo improvizacijų melodinės linijos išdainuojamos ne tik instrumentu bet sykiais ir balsu.  Pagrindinės Artūro Chalikovo veiklos sritys – gitaros pedagogika (jis yra gitaros mokyklos "Gloria" įkūrėjas ir vadovas) ir krikščioniškoji muzika (komponuoja ir atlieka psalmes). Tačiau jis taip pat geidžiamas gitaristas džiazo scenose. Išbandęs jėgas su daugeliu ryškiausių šalies džiazo muzikantų, pastaruoju metu gitaristas daugiausiai muzikuoja su Skirmantu Sasnausku projekte "Sambossa", taip pat su savo grupe "Jazz Brothers".

Jūratė Kučinskaitė

 


Įžanga
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Artūras Chalikovas & Tomas Botyrius - Ramybė (897.55 kb)
Sambossa - Quiet Night of Quiet Stars (1.19 mb)
VIDEO: Artūro Chalikovo gitaros solo
Antonio Carlos Jobim Quiet Night
Birštono džiazo festivalis 2006

VIDEO: Artūras Chalikovas & Jazz Brothers
Birštono džiazo festivalis 2002

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).