Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Danielius Praspaliauskis


Nuotrauka: Vytautas Suslavičius

Universalus saksofonininkas ir kompozitorius. Įvaldęs įvairius stilius – nuo diksilendo iki acid jazz, saksofonininkas eksperimentuoja su bulgariškais ir kitais nestandartiniais ritmais, tyrinėja džiazo ir akademinės muzikos jungtis. Danieliaus Praspaliauskio saksofonas neretai palydi pop muzikantų pasirodymus bei skamba jų albumuose. Jis taip pat atlieka ir šiuolaikinę akademinę muziką, įrašinėja šiuolaikinių lietuvių kompozitorių kūrinius, nuolat dalyvauja šiuolaikinės muzikos festivaliuose. Lietuvos džiazo scenoje saksofonininkas aktyviai dalyvauja nuo 1991 m., nuo 1994 m. nuolat pasirodo kaip lyderis ar bendralyderis su savo kvartetu, kvintetu ir diksilendu, ansambliu "Contra Jazz", jiems komponuoja. Jis taip pat yra LRT bigbendo solistas.

Jūratė Kučinskaitė

 


Įžanga
Biografija
Diskografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Kita teritorija - Burleska (748.57 kb)
Kita teritorija - Pagaminta Bulgarijoje (906.12 kb)
Vytautas Germanavičius - Waniskā (901.63 kb)
Danielius Praspaliauskis & His Quartet
Birštono džiazo festivalis 1998

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).