Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Dainius Pulauskas


Nuotrauka: Vytautas Suslavičius

Vienas iškiliausių šiandienos Lietuvos džiazo kūrėjų, pianistas, klavišininkas, išskirtinis lyderis bei savitas kompozitorius. „Pianistas D.Pulauskas yra neabejotinai vienas įdomiausių Europos „fusion“ džiazo kompozitorių, - rašė kritikas Jan Patterson „Allaboutjazz.com“ tinklapyje ( 2011  spalio 10 d.) – Jo apgalvotos improvizacijos plaukia natūraliai, prikaustydamos dėmesį kaip įdomios istorijos. Jis sugeba pakreipti muziką netikėta linkme ir gerai žino savo ansamblio privalumus, suteikdamas daug erdvės pasireikšti partneriams. D.Pulausko unikalus sekstetas savo muzika užsitikrina išskirtinę vietą progresyvaus Europos „fusion“ džiazo scenoje“. Puikia pianistine technika ir meistrišku elektroninių instrumentų valdymu išsiskiriantis klavišininkas didžiausio pripažinimo sulaukė su savo grupe, išsiskiriančia muzikavimo kokybe ir savita stilistika. Jo originalios kompozicijos tapo šios grupės sėkmės garantu. D.Pulauskas yra sukūręs apie 1000 aranžuočių įvairių žanrų orkestrams ir ansambliams: simfoniniam orkestrui, pučiamūjų instrumentų orkestrui, bigbendui, kameriniam orkestrui, styginių kvartetui, džiazo ir pop grupėms.

Jūratė Kučinskaitė


Įžanga
Biografija
Diskografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Baltic Saga - Vievis (2.46 mb)
Orca - Virgo (881.63 kb)
Vakaro dainos-lopšinės - Liūliai, dukrelį (1.12 mb)
Dainiaus Pulausko grupė ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dainius Pulauskas. Suita džiazo grupei ir simfoniniam orkestrui, Vilnius Jazz 2005

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).