Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Džiazas > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Gediminas Laurinavičius


Lietuvos džiazo scenos veteranas, veiklus muzikantas, ekspresyvus ir įvairiapusis būgnininkas, išradingas perkusininkas, entuziastingas pedagogas. Per bemaž 3 profesinės veiklos dešimtmečius grojo su visais ryškiausiais Lietuvos džiazmenais, vadovavo grupei "Gedo Sindikatas". Būgnininkas taip pat bendradarbiauja su populiariosios ir akademinės muzikos kūrėjais, kuria solinius projektus, muziką teatrui ir kinui. Savo mušamųjų komplektą papildęs įvairių tautų perkusiniais instrumentais, Gediminas Laurinavičius linkęs eksperimentuoti – pasirodymuose nenustygstantis už mušamųjų komplekto būgnininkas neretai į savotišką "Drum Party" įtraukia ne tik ansamblio narius, bet ir publiką.

Jūratė Kučinskaitė

 


Įžanga
Nuotraukos
Video
Kontaktai
Pavyzdžiai

Gediminas Laurinavičius - In an African Mood (900.81 kb)
Vilnius Jazz Quartet & Sutaras - TŪb-ArA-Ga (846.12 kb)
Oleg Molokojedov - Dialogai (922.04 kb)
Gediminas Laurinavičius
Press Jazz Club, 2005

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).