Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Sel


„Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas turbūt įnirštų, pavadintas veteranu, tačiau šios grupės pasiekimai verčia jam lipdyti būtent tokią etiketę. Daugiau nei dešimt metų Lietuvos šokių muzikos madą diktuojančią grupę jos gausūs gerbėjai vadina kokybės etalonu. Padedant Andriui Mamontovui tapę lietuviško repo pionieriais, „Sel“ praėjusiame dešimtmetyje pasuko į švelnesnę popmuziką ir įrašė vieną populiariausių visų laikų lietuviškų albumų „Guma“ (1997). Nerimstantis Egidijus Dragūnas, dėl savo atvirų komentarų užsidirbęs skandalingiausio šalies atlikėjo reputaciją, vėliau albumuose „Kubas“ (1999) bei 23 (2004) pasuko link „The Chemical Brothers“ ir „Underworld“ kūrybą primenančio techno. Į verslą pasukęs Egidijus šio dešimtmečio pradžioje karjeroje padarė pertrauką, o 2006-aisiais į popmuzikos aukščiausią lygą grįžo r'n'b ritmais persunktu albumu „Muzika“. JAV ir Didžiojoje Britanijoje koncertavęs, užsienyje vaizdo klipų susukęs atlikėjas nuolat kūrybinių idėjų semiasi pasaulio didmiesčiuose ir dirba su pažangiausiais jaunosios kartos Lietuvos prodiuseriais, o jo koncertai bei pasirodymai didžėjaus vaidmenyje privilioja pilnas žiūrovų sales. Grupės istorija įamžinta DVD formatu išleistame dokumentiniame filme „Kelias į dangų“ (2005).


Interneto svetainė:
www.sel.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).