Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Sel

Biografija

Grupė “Sel”, egzistuojanti jau daugiau nei dešimt metų, tapo viena iš garsiausių, įtakingiausių ir reikšmingiausių pastarojo dešimtmečio grupių Lietuvoje. Pradėjęs muzikinę karjerą nuo darbo su primityviais muzikiniais instrumentais ir pačiomis paprasčiausiomis muzikos kūrimo priemonėmis, grupės lyderis Egidijus Dragūnas per projekto gyvavimo metus sugebėjo pasiekti visiškai kitokį kokybinį lygį, leidžiantį “Sel'ams” turėti nuosavą studiją ir dirbti su įdomiausius Lietuvos prodiuseriais be jokių laiko ar kitokių apribojimų. Išskirtinė “Sel” savybė visada buvo sugebėjimas diktuoti muzikiniam pasauliui savas žaidimo taisykles, kurios siejamos su drąsiais eksperimentais, naujomis idėjomis ir savitomis išraiškos formomis.

Iki šiol “Sel” išleido vienuolika albumų:

"Kaip ir tu"
"Paskutinį kartą"
"Kontrolinis šūvis"
"Neįvertinta karta"
"Guma"
"Kubas" (pastarąjį stambiausi Lietuvos platintojai pripažino perkamiausiu 1998-ųjų metų albumu Lietuvoje)
"Geriausios dainos"
"Geriausi remiksai"
"23"
"Viskas ką turiu"

Naujausias, 2006 metais išleistas “Sel” albumas vadinasi „Muzika“. Bendras albumų ir singlų tiražas viršija 500000 vnt.

Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).