Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Lemon Joy

Biografija

nuotr: M.P.3 agentūra

Grupė „Lemon Joy“ susikūrė 1994 metais. Po dviejų metų, išleidusi debiutinį albumą „Glostyk“, grupė laimėjo „Bravo“ statulėlę už geriausią debiutą. Iš pradžių grojusi gitarinę roko muziką, ilgainiui „Lemon Joy“ pasinėrė į elektroninį skambesį.


2001 metais Igoris Kofas buvo pripažintas geriausiu vokalistu. Tais pačiais metais pasirodė „Lemon Joy“ įrašytas perdainuotų dainų albumas „REstart“, kurį grupė pristatė Vilniaus „Žalgirio“ stadione koncerte kartu su legendine britų grupe „Pet Shop Boys“. 2004-ųjų pradžioje buvo išleistas rinktinis „Lemon Joy“ dainų albumas „Electropop“.

 

„Lemon Joy“ dažnai vadinama viena rečiausiai dainas įrašinėjančių grupių. Grupės albumus dažniausiai skiria ilga pertrauka. Per dvylika gyvavimo metų grupė „Lemon Joy“ išleido tik keturis albumus ir vieną rinkinį. Grupės paskutinis studijinis autorinių dainų albumas „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ buvo išleistas 1999 metais.

Po septynerių metų pertraukos grupė išleido naują studijinį albumą „1210“. Naujos grupės dainos buvo puikiai sutiktos klausytojų ir pakilo į pirmąsias vietas Lietuvos topuose. Dainas iš naujojo albumo “Lemon Joy” pristatė ir koncertuodama Vilniuje kartu su legendine vokiečių neoromantikų grupe “Camouflage”, su kuria scena dalinosi jau antrą kartą.

 

“Lemon Joy” “1210” yra pirmas rimtas pretendentas į metų lietuviško albumo titulą – į elektroninį skambesį įvilkta “lemonų” melancholija šlamšto pilname Lietuvos “popso” pasaulyje atrodo kaip niekad reikalinga. Iš 13 kūrinių – nė vieno prasto. Net pikta. Muzika tiems, kas mėgsta šokti – bet su ašaromis akyse (R. Zilnys, “Lietuvos Rytas”, 2006 balandis)”.


Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).