Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Jurga


Įtaigiai rimta Jurgos muzika liudija, kad popmuzika gali būti intelektuali, savita ir skoninga. Tad nenuostabu, kad jos nepretenzingai skaidrus dainavimas iškart sužavėjo tiek vieną įtakingiausių ir uoliausių kovotojų prieš banalią popmuziką Lietuvoje Andrių Mamontovą, tiek ir alternatyvią popmuziką mėgstantį jaunimą, garbinantį tokias dainuojančias poetes, kaip Tracy Chapman, o debiutinio Jurgos albumo „Aukso pieva“ buvo parduota daugiau nei 18000 kopijų. Tokį publikos pripažinimą lydėjo keletas prestižinių Lietuvos muzikinių apdovanojimų ir bendradarbiavimo pasiūlymai iš žinomų teatro ir kino režisierių. 2007 metais atlikėja išleido naują albumą „Instrukcija“, taip pat sulaukė pripažinimo ir tarptautiniu mastu: MTV Europos muzikos apdovanojimų ceremonijoje gavo apdovanojimą kaip geriausia Baltijos šalių atlikėja. Tais pačiais metais Jurga surengė kelis paramos koncertus Afganistano Goro provincijoje. Vėliau talentinga dainininkė bendradarbiavo su įvairiais Lietuvos alternatyvios popmuzikos atlikėjais, tarp jų ir su žaibiškai išpopuliarėjusiais „Suicide DJs“.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.jurgamusic.eu
www.myspace.com/jurgamusic
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).