Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

SBS


„SBS“ („Spicy Bits of Scandal“ arba tiesiog „Pikantiškas skandalas“) yra vieni tikrųjų Lietuvos sunkiosios muzikos sunkiasvorių. Susibūrę dar 1979 m., kai heavy metal buvo bemaž pagrindinė globaliosios sunkiojo roko scenos kryptis, ir įkvėpti tiek žanro veidą suformavusių milžinų „Black Sabbath“, tiek sunkaus gitarinio skambesio virtuozų Y. J. Malmsteen‘o ar Royal Hunt, „SBS“ aktyviai grojo net 20 metų, prieš išeidami ilgesnių kūrybinių atostogų 1999 m. Tačiau 2005 m. jie sugrįžo į sceną pilni kūrybinių planų, tuo pradžiugindami nemažai klasikinio metalo gerbėjų. Vietoj brutalios jėgos ir smurto tematikos „SBS“ renkasi virtuoziškumą, technišką atlikimą ir progresyviajam rokui būdingą melodingumą, nepamiršdami ir nepakeičiamo metalinio „draivo“. Grupė gali pasigirti dalyvavimu daugelyje festivalių ir „apšildančiais“ pasirodymais prieš tokių metalo grandų, kaip Judas Priest, koncertus.


Interneto svetainė:
www.sbs.666.lt
http://www.myspace.com/menuliosviesa
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).