Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Rasabasa


Nuotrauka: Rūta Jankauskaitė

Tai, kad Lietuvoje Rasa Bubulytė pirmąkart pasirodė su savo Liverpulyje suburtu tarptautiniu projektu „Rasabasa“ ne kur kitur, o kultiniame festivalyje „Mėnuo Juodaragis“, demonstruoja, kaip greitai šį šešetą įsileido šalies nepriklausomos muzikos scena – ir panašaus pelnyto pripažinimo kolektyvas gali tikėtis ir kitur. Pati Rasa jau pažįstama platesnei auditorijai kaip puiki dainininkė iš ankstesnio pop-folk dueto Rasa ir Jonas, tačiau brandesnis, švelniai tamsus „Rasabasa“ skambesys yra skirtas pirmiausia visai kitokio skonio klausytojui. Ir visgi subalansuotas, sklandus ir įtaigus projekto visatą sudarančių skirtingų muzikinių pasaulių derinys suteikia jam patrauklų alternatyvios popmuzikos atspalvį, tad potencialių „Rasabasa“ gerbėjų būrys yra gana platus. Tuo tarpu daugiausiai apie lietuvės ir penkių norvegų muziką pasako tai, kad klausantis jos dažnai sunku įtikinti save, jog ji sklinda iš garsiakalbių, o ne skamba tiesiog tavo galvoje. Ir dar sunkiau nustoti klausytis.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.rasabasa.com
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

She (1.46 mb)
You Give Me (1.42 mb)
At The Door Of Your Dream (961.22 kb)
Lyliū lėliū (1.16 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).