Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Spooky Campfire Stories


Net jei nieko nežinote apie grupę Spooky Campfire Stories, vien jų pavadinimas akimirksniu sužadins jūsų smalsumą, o išgirdę jų muziką nenusivilsite. Istorijos, kurias jie pasakoja, yra bauginančios geriausia prasme; sunku atsispirti pagundai pasilikti prie grupės įsivaizduojamo laužo ir sulaukti paskutinio jaudinančiai šiurpaus pasakojimo. Tai yra dainos apie begalinį „normalios“ realybės, kasdien bombarduojančios mus daugybe dviprasmiškų atvaizdų ir absurdiškų pranešimų, keistumą. Spooky Campfire Stories pasiryžę priminti mums, kad mūsų pačių pasąmonė, kurioje gimsta fantazijos ir baimės, yra baisiausia mūsų šmėkla, o visas šiuolaikinis gyvenimas primena namą, kuriame vaidenasi. Kolektyvo kompozicijos suderina popmuzikos lengvumą ir svaigulį sukeliantį eksperimentavimą. Kad įsivaizduotumėte, kaip tai gali skambėti, užtenka prisiminti tokius indie ir eksperimentinio roko grandus, kaip Yo La Tengo ar Sonic Youth – tik Spooky Campfire Stories stovyklos laužas dega arčiau mūsų.

 

Jurijus Dobriakovas


Interneto svetainė:
www.myspace.com/spookycampfirestories
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Black Tree (1.75 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).