Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Arbata


Nepriklausomo roko grupė „Arbata“ negali skųstis kantrybės trūkumu. Susibūrę dar 1996-aisiais (pavadinimu „Princesė Diana“) ir patyrę daug sudėties pasikeitimų, vaikinai rimčiau muzikuoti pradėjo 2001-aisiais. Britų tradicijų įkvėptas rokas rado klausytoją – „Arbata“ surengė per 300 koncertų Lietuvos klubuose bei festivaliuose, tačiau sudominti įrašų kompanijas ir radijo stotis nebuvo lengva. Padėtis pasikeitė 2006-aisiais, kai grupė du sykius laimėjo populiariame muzikiniame TV konkurse „Lietuvos dainų dešimtukas“. „Arbatos“ reputacijai nepakenkė ir tai, kad tais pačiais metais grupę apšildyti savo koncertus du sykius pakvietė įžymieji rusai „Mumij Trol“. 2007-aisiais grupė publiką sudomino albumu „Linkėjimai tau“, 2009-aisiais jos diskografiją papildė albumas „Molekulių džiaugsmui“ - su nemenko populiarumo daina „Aguona“, kurią įrašyti padėjo populiari dainininkė Alina Orlova. Vėliau išleisti albumai „S.O.S.“ ir „Kiekvienas teisus“ - pastarasis išsiskiria kaip brandžiausias darbas. Nuo akustinių baladžių iki gana trankaus roko – šios grupės kūryboje kažką sau suras kiekvienas, kas ieško nuoširdžios ir dėl teisingų priežasčių atsirandančios muzikos.


Interneto svetainė:
www.arbata.com
Įžanga
Biografija
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Linkėjimai tau (1022.57 kb)
muzika: grupė Arbata; žodžiai: Zala

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).