Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Deivis


Deivis sėkmingai derina klasikinės ir popmuzikos atlikėjo bei TV laidų vedėjo karjerą. 1995-aisiais pradėjęs groti alternatyvaus roko grupėje „Liūdesio gėlės“, vėliau pasuko į popmuziką. Albumai „Intro“ (1999) ir „44 minutės“ (2000) įtvirtino Deivio, kaip romantiškos ir melodingos šokiams skirtos muzikos atlikėjo, reputaciją, tačiau jis jau buvo pasiilgęs „gyvo“ skambesio. Išleidęs albumą „Dainuok“ (2001) ir koncertinį įrašą „Geriausios dainos gyvai“ (2002) bei laimėjęs „Radiocentro“ apdovanojimą („Geriausias metų atlikėjas“) Deivis atsisveikino su savo prodiuseriais ir karjerą tęsė savarankiškai. Jo žvaigždė neužgeso – Deivis netrukus sudomino muzikinius teatrus. Užsimezgusi bičiulystė su garsiu operos dainininku Eduardu Kaniava virto sėkmingu projektu – dueto albumai „Tu, kuris aukštai“ (2006 m.) bei „Ave Maria“ (2008 m.) ir juos sekęs koncertų turai tapo vienais ryškiausių Deivio karjeros etapų. Populiarumo sulaukė ir solinis albumas „O man - čik čirik“(2007). Pastaruosius keletą metų Deivis – daugybės ne tik TV laidų ar popmuzikos koncertų, bet ir klasikos renginių bei miuziklų dalyvis. 2010-ųjų pabaigoje dainininkas dar sykį nustebino gerbėjus - „mandagaus artisto“ įvaizdį sudrumstė albumu „Lietuva“, kuriame nevengė aštraus skambesio ir itin ironiškų dainų tekstų.


Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).