Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Hokshila


Užsitarnavęs egzotiškiausio Lietuvos atlikėjo reputaciją, Hokshila Andrade (toks vardas iš tiesų įrašytas jo pase) yra muzikantas, filmų kūrėjas, socialinių kampanijų dalyvis ir prisiekęs keliautojas. Autostopu išmaišęs Afriką ir Aziją, kelionėse patirtus įspūdžius atlikėjas perkelia į savo dainas, kuriose dominuoja Hokshilos dievinamas reggae stilius. Keletą metų alternatyvios muzikos scenoje grojęs muzikantas išgarsėjo 2005-aisiais, kai jo kūrinys „Pasaulis gražus“ tapo viena populiariausių metų dainų. Su grupe  „B.J.Fighters“ pirmąjį albumą „Babylon D.C.“ 2005-aisiais išleidęs atlikėjas tapo kovos prieš AIDS kampanijos veidu, bendradarbiavo su Lino ir Simonos duetu, koncertavo ne tik Lietuvoje, bet ir Slovakijoje, o jo dainos „Rastaman“ klipą „Tango TV“ kanalas pripažino metų vyrų atlikėjo vaizdo klipu. 2006-aisiais Hokshila tapo dienraščio „L.T.“ žurnalistu ir išleido solinį albumą „Fight For Africa“, įrašytą su Lietuvos ir Afrikos muzikantais. Šiame albume atlikėjas bendradarbiavo su žinomos grupės „Pieno lazeriai“ vokaliste Giedre Kilčiauskiene. „Fight For Africa“ ketinama platinti ne tik Lietuvoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje.


Interneto svetainė:
http://www.myspace.com/hokshila
http://backpackers.frype.lt
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).