Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Siela


1990-aisiais susibūrusi „Siela“ – garsiausia Lietuvos gotikinio roko grupė, žengianti kompromisų nepripažįstančiu kūrybos keliu. Kolektyvas su vokalistu ir dainų kūrėju Aureliju Sirgedu priešakyje yra išleidęs dešimt albumų, sulaukęs nemenko susidomėjimo užsienyje. Grupė plačiau išgarsėjo 1993-aisiais išleisto albumo „Juodo opiumo žemė“ dėka. 1996-97 metais grupės dainos „Vėjas. Žvaigždė ir Gėlės užsimerkia“, nepaisant nekomercinio jų stiliaus, pasiekė šalies radijo stočių „topų“ viršūnes. Lietuvių kūryba netrukus sudomino užsienio gotikinės muzikos klausytojus. Nuo 1996-ųjų „Siela“ nuolat pasirodo festivaliuose už Lietuvos ribų, tarp jų – ir vienuose svarbiausių šio žanro renginių „Wave Gotik Treffen“ Vokietijoje bei „Castle Party“ Lenkijoje. Užsienyje „Siela“ dalijosi scena su „Love Like Blood“, „Umbra Et Imago“ ir kitomis alternatyvios muzikos įžymybėmis.  Grupės sudėtis ne sykį keitėsi, bet prie jos vairo išlieka savito balso dainininkas  A.Sirgedas, pasižymėjęs ir kaip prodiuseris, dirbantis su žinoma dainininke Alina Orlova ir grupe „Arbata“. Ypatingų komercinės sėkmės aukštumų nepasiekusi, tačiau roko gurmanų mėgstama grupė 2008-aisiais išgyveno naują karjeros pakilimą – modernaus skambesio albumas „Euforija“ sulaukė puikių įvertinimų.


Interneto svetainė:
www.myspace.com/sielaband
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).