Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Andrius Mamontovas


Andrius Mamontovas su grupe „Fojė“ praėjusiame dešimtmetyje buvo pasiekęs Lietuvos mąstu pribloškiantį populiarumą – pasiklausyti paskutinio grupės koncerto Vilniuje susirinko per 60 tūkst. žiūrovų. Melancholija persmelktą roką kuriantis dainininkas pirmąjį solinį albumą „Pabėgimas“ išleido 1995-aisiais, šiandien jo lentynoje jau stovi keliolika „Bravo“ ir „Radiocentro“ apdovanojimų. Mamontovas garsėja ir kaip muzikos prodiuseris (dirbo su Jurga, Tomu Auguliu, „Sel“), originalių koncertinių projektų kūrėjas, aktorius. Su Bryanu Adamsu ir Stingu koncertavusiam dainininkui 2006-ieji yra ypač turiningi – išleisti soliniai albumai Saldi. Juoda. Naktis bei Tyla, įrašyti duetai su „Sel“ bei „Lemon Joy“, pasirašyta sutartis su JAV įrašų leidybos kompanija „Forman Bros.“, o Andriaus suburta įžymybių rinktinė „LT United“ Eurovizijos konkurse pagerino ankstesnius Lietuvos rezultatus, užimdama 6-ąją vietą. Atsispirdamas gerbėjų prašymams atkurti Lietuvos muzikos legenda jau tapusią „Fojė“, Andrius ruošiasi naujiems iššūkiams – šiuo metu įrašinėja užsienio rinkai skirtą albumą anglų kalba.

 


Interneto svetainė:
http://www.myspace.com/andriusmamontovas
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).