Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Metal on Metal (Nesakyk mamai)


Nuotrauka: Tomas Černyševas

Manfredas, Kym Wild ir Miss America, trys bepročiai iš „Metal on Metal“ komandos, yra nešvankūs ir maištingi provokatoriai - kaip ir dera ekstravagantiškoms elektroninio roko, new wave ir italo disco žvaigždėms. Iki tol drebinę ultramadingų Lietuvos klubų šokių aikšteles savo pavojingai eklektiškais DJ miksais, 2007-siais „Metal on Metal“ įrašė savo pirmą kūrinį iškalbingu pavadinimu „No Front Teeth“ („Be priekinių dantų“). Energija pulsuojantis ir kaukiantis takelis puikiai atitiko trijulės “maištingos šokių muzikos” ideologiją ir privertė iš proto kraustytis ne tik vietinę publiką, bet nustebino ir kai kuriuos užsienio electrodisco dievaičius. Kitas žingsnis buvo remiksai tokiems žinomiems užsienio atlikėjams, kaip „Bloc party“ ir „Datarock“, o Lietuvos klubuose ir toliau tęsiasi jų įelektrintos bakchanalijos.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.myspace.com/nesakykmamai
www.metalonmetal.net
www.facebook.com/metalonmetal
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

No Front Teeth (1.17 mb)
muzika: Kym Wild, Manfredas, Miss America, Mario Basanov / (c)(p) 2007 Minds On Fire

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).