Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Rūta Ščiogolevaitė


Rūtos Ščiogolevaitės vardas paprastai minimas tada, kai kalbama apie autentišką dainavimą, o ne jo imitaciją. Nors žanrų ir situacijų, kuriose dainininkė demonstruoja savo vokalinį meistriškumą, spektras plečiasi nuo popmuzikos iki džiazo ir nuo dainavimo konkursų iki varjetė, visus kūrybinius iššūkius ji priima su vienodu profesionalumu. Pastaruoju metu Rūtą galima vis dažniau pamatyti įvairiuose populiariuose muzikiniuose TV projektuose – ir čia ji išsaugo savo ištikimybę skoningam repertuarui bei originaliam atlikimui, o jos stiprus ir išskirtinis vokalas nelieka nepastebėtas žiūrovų.

Jurij Dobriakov 


Interneto svetainė:
www.myspace.com/rutasciogolevaite
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).