Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

InCulto


„InCulto“, 2006-ųjų pretendentai į MTV Geriausios Baltijos šalių grupės nominaciją, yra viena geidžiamiausių gyvai grojančių grupių Lietuvos klubinėje scenoje. Grupės išskirtinį populiarumą lemia jų ugningi gyvi pasirodymai, kurie į aštrią muzikinę paelją įmaišo viską nuo populiariausių Lotynų Amerikos stilių (salsa, cumbia, son) iki užkrečiančių house ritmų, roko energijos ir netgi ekscentriško kičo, kurdami šokiams skirtą maištingą seno ir naujo derinį. Ne mažiau svarbi ir „InCulto“ egzotiškai ekscentriška charizma – grupės lyderis Jurgis Didžiulis jau tapo bene kultinė asmenybė lietuviško klubinio jaunimo tarpe. Be jo, grupėje yra dar 7 muzikantai, grojantys įvairiais akustiniais bei elektroniniais instrumentais ir maksimaliai įkaitinantys orą koncertuose. 2008-ųjų vasarą pasirodė „InCulto“ alter ego – klubinio roko projektas „TWNKL“. Pasak pačių muzikantų, naujas veidas įkūnijo tai, ko jiems grupėje reikėjo kaip narkotiko – muziką, dėl kurios galima atiduoti viską, kaip paauglystėje.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.inculto.net
www.myspace.com/incult0
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).