Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

InCulto

Biografija

 


InCulto lyderis Jurgis Didžiulis. Nuotr: Bomba
Grupė susikūrė 2003 metų pavasarį, ją sudarė trys nariai - Jurgis Didžiulis (vokalas, gitara), Aurelijus Morlencas (bosinė gitara) ir Norbertas Gaulia (programavimas). Pirmasis grupės koncertas įvyko Gravity klube Vilniuje, publika jį priėmė labai šiltai ir tai paskatino muzikantus toliau tobulinti savo projektą.  

 

Dirbant kartu išryškėjo skirtingas požiūris į muziką, jos stilistiką ir atlikimą. Tai suformavo išskirtinį grupės skambesį bei pačią koncepciją. Skirtingų kultūrų, stilių suliejimas į visumą iki šiol išliko grupės kūrybine energija ir tikslu.

 

Siekdami pagerinti muzikos kokybę, InCulto pasikvietė daugiau muzikantų: grupėje yra groję Kęstutis Vaiginis (saksofonas), Aleksandras Raičenokas (saksofonas), Hokšila (perkusija), Bangas (trimitas), Tomas (saksofonas) ir t.t. Nuo 2003 metų gruodžio mėnesio susiformavo nuolatinė grupės sudėtis: Artūras Pranckūnas, Laurynas Lapė, Algis Drėma, Sergej Makidon, Nerijus Laukaitis, Aurimas Rimeikis bei Aurelijus Morlencas.

 

Nuo susikūrimo grupė aktyviai dirbo įvairiose įrašų studijose siekdami realizuoti savo kūrybines mintis bei studijinį skambesį kuo labiau priartinti prie koncertinio. Albumas "PostSovPop" buvo kuriamas ilgiau nei metus. Kiekviena daina buvo išbandoma ne tik įrašų studijose, bet ir koncertuose, kūriniai nuolat kito ir buvo tobulinami, kai kurių kūrinių, nesulaukusių publikos dėmesio, buvo apskritai atsisakyta.  

 

Tačiau labiausiai InCulto išgarsėjo savo koncertine veikla. Grupė aplankė didžiąją dalį Lietuvos, taip pat Rusiją bei Lenkiją. 2005-ieji InCulto buvo ypač sėkmingi: grupė tapo Lietuvos Televizijos Top 10 metų grupe, taip pat buvo pristatyta kelioms Radiocentro apdovanojimų nominacijoms.

 

Inculto /inkoolto

Nuotr: Bomba

kilmė – isp. būdvardis
1. neišsilavinęs, neišauklėtas arba be kultūros
2. neturintis konkrečios ar tam tikros kultūrinės įtakos, taip pat
3. “in” ir “cool” – angliškai “kietas”, kietame
4. daiktavardis – In’o kultas

 

Muzika:


InCulto muzika eklektiška. Muzikantai eksperimentuoja su įvairiais muzikiniais stiliais bei technikomis, derina senus ir naujus dalykus, organiką ir sintetiką, gyvą garsą ir elektroniką. agresijos ir ramybės būsena. Jie drąsiai maišo Vakarų muzikos standartus (džiazą, roką, soulą, bliuzą, funką, punk roką) su Lotynų Amerikos ritmais (son, vallenato, salsa, cumbia), visa tai papildydami elektronika.

 

Receptas:


- ištraukit senus pavyzdžius (semplus), primenančius šaunią praeitį (apšlakstykite efektais);
- įdėkite saldžių šokių ritmų (turi būti suderinami su šokių aikštele - 2.0 programa);
- ant viršaus prikraukite gerą krūvą A lygio muzikantų (svarbiausia - požiūris)
- atsargiai sumaišykite;
- pagal skonį pasūdykite žiupsneliu charizmos, sauja dvasios ir tona energijos

Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).