Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Leon Somov & Jazzu


Nuotrauka: Rokas Darulis

Garso inžinierių ir elektroninės muzikos kūrėją Leoną Somovą, buvusį „Inculto“ narį, suporavę su „Pieno lazerių“ vokaliste Juste Arlauskaite, dabar žinoma kaip Jazzu, gausite labai rafinuotą ir gyvą elektronikos rūšį. Ieškoti užsienietiškų analogų ar pirmtakų nėra jokios prasmės – tokią muziką galėtų sukurti tik du Londone susitikę lietuviai, įsimylėję muziką. Pagrindiniai šio muzikinio deserto ingredientai yra įmantrūs IDM’iniai ritmai ir spragtelėjimai, elegantiškos sintetinės melodijos, švelniai banguojantys atmosferų sluoksniai ir vasariškas, lengvesnis už orą Jazzu balsas. Tačiau smagiausia yra tai, kad Leonas Somovas ir Jazzu neapsiriboja studijine veikla ir virtualiais muzikos leidiniais; nuo 2008-ųjų vasaros jie jau ne kartą koncertavo gyvai kaip pilnakraujė grupė, padedami perkusininko Marijaus Aleksos ir bosisto Domo Aleksos – ne tik Lietuvos festivaliuose ir klubuose, bet ir Londone, kur prasidėjo dueto istorija. 2009 Leonui Somovui & Jazzu buvo įteikta apdovanojimų statulėlė "MTV European Music Awards" Best Baltic Act kategorijoje. 2011 jie laimėjo "Geriausios elektroninės muzikos grupės" apdovanojimą Lietuvos muzikos asociacijos metų apdovanojimuose M.A.M.A. 2011 ir 2012 Jazzu buvo išrinkta "Metų atlikėja", Leonas Somovas tapo 2012 m. "Metų prodiuseriu".

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.facebook.com/leon.somov.jazzu
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Lees and Seas - Lower Than the Ground (2.02 mb)
Lees and Seas - Where I End You Begin (2.79 mb)
Lees and Seas - You and Me (1.81 mb)
Lees and Seas - Sugalvoki norą (1.92 mb)
Lees and Seas - For V (1.61 mb)
Lees and Seas - Pretender (1.74 mb)
Getting Nowhere (2.51 mb)
muzika: Leon Somov, Justė Arlauskaitė; žodžiai: Justė Arlauskaitė

Updated - Journey (1.51 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).