Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Arturas Bumšteinas

Biografija

Arturas Bumšteinas (g.1982) 2007 metais baigė prof. Osvaldo Balakausko kompozicijos klasės magistrantūrą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. 2006-2008 metais viešėjo įvairiose kūrybinėse rezidencijose: Šiaurės Reino Vestfalijos programos kūrybinėje rezidencijoje Diuseldorfe (Vokietija), Kunstraum Sylt-Quelle kūrybinėje rezidencijoje Rantume (Vokietija), NEON kūrybinėje rezidencijoje Brosarpe (Švedija). 2009 metais dėstė „Aldeburgh Young Musicians“ šiuolaikinės muzikos kursų kūrybinėje laboratorijoje Snape (Didžioji Britanija). 2010 m. apdovanotas prizu už geriausią elektroakustinį kūrinį ("Penkios dainos") Lietuvos kompozitorių sąjungos organizuojamuose Metų kūrinių rinkimuose.

 

2005 metais kompozitorius subūrė kolektyvą „Quartet Twentytwentyone“, su kuriuo savo programas pristatė festivaliuose „Jauna muzika“, „Audio Art“, „Holland Festival“, „Skaņu mežs“, „Cut and Splice“ ir kt. Bumšteinas reiškiasi ir kaip vizualaus meno kūrėjas, pastaraisiais metais dalyvavęs daugiau kaip dvidešimtyje grupinių šiuolaikinio meno parodų bei surengęs dvi autorines parodas Antje Wachs galerijoje Berlyne. Tarp svarbesnių Arturo Bumšteino bendradarbiavimų – audiovizualinio meno duetas „G-Lab“ su menininke Laura Garbštiene, bendras muzikinis darbas „Ketubah“ kartu su anglų muzikantu bei kuratoriumi Maxu Reinhardtu ir daugelis kitų. Nuo 2008 metų intensyviai bendradarbiauja su britų violončelistu Antonu Lukoszevieze.

Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Įrašų leidiniai
Tekstai
Nuotraukos
Kontaktai
MILC biblioteka:
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).