Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Snieguolė Dikčiūtė

Biografija

Snieguolė Dikčiūtė (g. 1966) M.K.Čiurlionio menų gimnazijoje 1976-1982 m. mokėsi smuiko klasėje, 1982-1986 m. - Vilniaus konservatorijos kompozicijos skyriuje, vėliau kompoziciją studijavo Lietuvos muzikos akademijoje, Osvaldo Balakausko klasėje (1986-1992). 1991-1992 m. tarptautiniuose kompozitorių kursuose Paryžiaus IRCAM'e ir Kazimierz Dolny (Lenkija) studijavo kompiuterinę ir Rytų šalių muziką pas tokius kompozitorius kaip Magnus Lindberg, Marco Stroppa, Witold Lutosławski, Krzysztof Penderecki, Robert Aitken, Bhaskar Chandaskar, Yi Chen, Loong-Hsing Wen ir kt. Jos muzika skambėjo įvairiuose Lietuvoje rengiamuose naujosios muzikos festivaliuose: "Gaida" (1991, 1994, 1996, 2001, 2003), "Jauna muzika", visuose Muzikinio veiksmo festivaliuose, Druskininkų jaunimo kamerinės muzikos dienose.

Snieguolės Dikčiūtės kūryboje konstruktyvusis pradas (skaičių simbolika ir pan.) dera su vaizdingų metaforų kalba. Jos kūriniams būdingos netradicinės instrumentų sudėtys, elektroninių ir akustinių instrumentų samplaika bei aktorių vaidybos įtraukimas į bendrą kūrinio visumą. Tad kompozitorė yra nemažai bendradarbiavusi su dailininkais, teatralais, videomenininkais, džiazo muzikantais. Pastaruoju metu Snieguolė Dikčiūtė daug darbuojasi muzikos terapijos, neįgalių vaikų įtraukimo į muzikavimo procesą srityse.
Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Natų leidiniai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).