Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Nailia Galiamova

Biografija

Nailia Galiamova (g. 1961 Taškente, Uzbekija) 1968-1979 m. Taškento valstybinės konservatorijos V. A. Uspenskio vidurinėje muzikos mokykloje mokėsi fortepijono ir kompozicijos. 1979-1984 m. Maskvos valstybinėje Čaikovskio konservatorijoje studijavo kompoziciją (prof. A. Lemano klasėje). Baigusi konservatoriją su pagyrimu, 1984-1989 m. kompozicijos studijas tęsė asistentūroje-stažuotėje. Dirbo SSRS Kompozitorių sąjungos Muzikos fonde natografe ir Maskvos 24-ojoje vaikų muzikos mokykloje bibliotekininke.

 

1988-1992 m. Nailia Galiamova buvo Lietuvos valstybinės konservatorijos Klaipėdos fakultetų Mokyklinės chorvedybos katedros dėstytoja. Nuo 1994 m. - M. K. Čiurlionio menų gimnazijos fonotekos vedėja, nuo 1997 m. ir mokytoja (dėsto muzikos kūrinių analizę, instrumentuotę, polifoniją bei kompoziciją).

 

Kompozitorės kūriniai skambėjo koncertuose, konkursuose ir festivaliuose Taškente, Maskvoje, Peterburge, Klaipėdoje, Vilniuje ir kitur. 1985 ir 1987 m. studentų ir aspirantų sąjunginiuose konkursuose už Koncertą fortepijonui ir simfoniniam orkestrui pelnė pirmąją bei už Sonatą violončelei ir fortepijonui antrąją premijas.

 

Be stambesnių instrumentinių kūrinių Nailia Galiamova yra sukūrusi pjesių fortepijonui ir styginiams instrumentams, dainų bei romansų solistams, chorams, muzikos vaikams. Jos kūrybai būdingi tradiciniai žanrai, nuosaiki stilistika (galima aptikti neoklasicizmo ar minimalizmo bruožų), į tonalumą orientuota harmoninė kalba. Kompozitorė yra parengusi nemažai kitų autorių muzikos orkestruočių, kurias atlieka Lietuvos valstybinis simfoninis, Lietuvos kamerinis, Šv. Kristoforo kamerinis ir kiti orkestrai.

Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Natų leidiniai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).