Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Sigitas Mickis

Biografija

Sigitas Mickis (g. 1969) 1993 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė fortepijono klasę. 2003-2006 m. studijavo kompoziciją pas prof. Vytautą Barkauską, 2008 m. baigė magistrantūros studijas doc. Rimanto Janeliausko klasėje, tobulinosi tarptautiniuose kompozicijos kursuose Trebnice (Vokietija). 2000 m. pradėjo dirbti kompozitoriumi ir garso režisieriumi „Keistuolių teatre“. Nuo 2006 m. bendradarbiauja su leidykla „Nieko rimto“ leidžiant muzikinių pasakų vaikams kompaktines plokšteles. 2001 m. Tartu (Estija) vykusiame Tarptautiniame vaikų teatrų festivalyje Sigito Mickio muzika spektakliui „Nepaprasto orkestro koncertas“ buvo apdovanota kaip geriausia.

 

Kompozitoriaus kūriniai skambėjo festivalyje „Druskomanija“ (2004, 2009, 2010), „Naujosios operos akcijoje“ (2009, 2010), muzikos laboratorijų cikle „Procesas“ (2009).

 

Sigito Mickio patirtis daugiausia komponuojant muziką teatrui, atsispindi ir akademinėje jo kūryboje. Pasak paties autoriaus, savo muzikoje jis siekia praturtinti postminimalistinę ir postmodernistinę doktriną, sintetindamas rokoko ir klasikinės, hiphopo ir džiazo, modernizmo ir populiariosios bei lietuvių liaudies muzikos elementus.

Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Natų leidiniai
Įrašų leidiniai
Tekstai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).