Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Gediminas Rimkus-Rimkevičius

Biografija

Gediminas Rimkus-Rimkevičius (g. 1964) studijavo muzikos teoriją ir kompoziciją Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos aukštesniojoje muzikos mokykloje (1979-1983), džiazo fortepijoną Lietuvos valstybinės konservatorijos Klaipėdos fakultetuose (1984-1987), kompoziciją Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Juliaus Juzeliūno klasėje (1988-1992). 1994 m. dalyvavo Peter Maxwell Davies ir Škotijos kamerinio orkestro kompozitorių kursuose Edinburge, 1995 m. stažavosi Lijono konservatorijoje.

 

Gedimino Rimkaus-Rimkevičiaus muzika skamba koncertuose ir festivaliuose Lietuvoje, įvairiose Europos šalyse, JAV, Kanadoje, Australijoje, Japonijoje ir kitur. 1993 m. jis tapo tarptautinio kompozitorių konkurso „Forum-93“ Monrealyje laureatu.

 

Gedimino Rimkaus-Rimkevičiaus kūryba išsiskiria žanrų ir stilių įvairove. Jis dažnai derina klasikinės bei šiuolaikinės akademinės muzikos priemones su įvairiausių šiandieninės pramoginės muzikos atmainų stilistika. Kompozitorius dirba garso įrašų studijoje, kuria, aranžuoja ir prodiusuoja muzikinius projektus televizijai, teatrui, įvairiems renginiams ir koncertams.

Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Nuotraukos
MILC biblioteka:
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).