Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Jūratė Baltramiejūnaitė


Jūratės Baltramiejūnaitės kūryboje ryškus folklorinis pradas, ritmas remiasi sutartinėms būdingų formulių kartojimu, harmonijai taip pat būdinga sutartinėms artima disonansinė struktūra. Melodinė linija dažniausiai plėtojama polifoniškai, pinant ir gretinant motyvus, frazes ir miniserijas. Ypač svarbią vietą Baltramiejūnaitės kūryboje užima muzika vaikams. Jūratė Baltramiejūnaitė sukūrė per 200 įvairaus žanro muzikos kūrinių. Svarbesni kūriniai: dvi operos vaikams, opera jaunimui "Pušis, kuri juokėsi", dvi kantatos, fortepijoninis kvintetas, vokaliniai ciklai, įvairios sudėties instrumentinės ir vokalinės kompozicijos, muzika dramos ir lėlių spektakliams. Kompozitorė yra pelniusi dešimt respublikinių premijų už dainas ir instrumentines kompozicijas.


Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).