Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Jurgita Mieželytė


Jurgitos Mieželytės muzika labai įvairi tiek instrumentų sudėtimis, tiek kompozicine technika - nuo simfoninių partitūrų ("Lethesomnus") iki intymių kamerinių kūrinių ("Šešėliai", "Tiltas"). "Man kūryba teikia didžiausią džiaugsmą, kai tai yra gyvas procesas, leidžiantis eksperimentuoti, o eksperimentai vaisingiausi, kai vyksta per bendradarbiavimą, komunikavimą su muzikantais", - teigia kompozitorė. Didžioji dalis šios autorės kūrinių ir atsirado būtent bendradarbiaujant su atlikėjais. Pastaruoju metu Jurgita Mieželytė aktyviai reiškiasi kaip choro bei teatro muzikos kūrėja.


Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).