Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Nijolė Sinkevičiūtė


Nuotrauka: Martynas Aleksa
Pagrindinę Nijolės Sinkevičiūtės (g. 1956) kūrybos dalį sudaro muzika chorui. Kompozitorė bendradarbiauja su Lietuvos radijo ir televizijos vaikų choru, nuolat papildydama choro repertuarą naujais kūriniais. Siekdama geriau perprasti chorinės muzikos specifiką, nuo 1996 metų kompozitorė dainuoja Klaipėdos chore "Aukuras", kuriam taip pat nuolat rašo naujus kūrinius. Smulkias, dažniausiai tridalės formos miniatiūras ji jungia į ciklus, kurių dalis sieja daugiau ar mažiau išryškinta siužetinė linija ("Spalvotasis ciklas", "Kalėdinė muzika", "Saulės kelias"). Kai kurios iš jų, praturtintos teatriniais elementais (tekstą iliustruojančiais efektais, ritmizuotu kalbėjimu, garso pantomima), pavirsta savotiškais minispektakliais su individualizuotomis choristų partijomis.
Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Natų leidiniai
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
Pavyzdžiai

Carpe diem (Discusio) (1000.47 kb)
Ave Maria (983.33 kb)
Ne dėl žalio vyno (978.43 kb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).