Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Rytis Mažulis
Talita cumi

Įrašų kompanija: Lietuvos muzikos informacijos centras
Išleista: 1999
Formatas: CD
Trukmė: 48'25
Kaina: 7.50 € / 25.90 Lt

Ryčio Mažulio muziką galima suprasti kaip abstrakčių garsinių struktūrų, tarsi peržengiančių muzikos ribas, formavimą laike ir erdvėje. Nors joje gausu mikrotonalumo, kompiuterinės muzikos ar minimalistinio stiliaus apraiškų, tai neatskleidžia šios muzikos esmės. Ryčio Mažulio kūriniai gali būti siejami su lietuvių liaudies muzikos tradicijai būdingomis repetityviškumu pasižyminčiomis sutartinėmis, tačiau artimesni jie sudėtingiems Renesanso flamandų polifonistų kanonams, o naudojamos konstruktyvios priemonės giminingos serijinei muzikai. Muzikinės medžiagos išradingumas, kaip ir garsinės struktūros, čia neatskiriamas nuo kūrinio idėjos, kuri visoje jo kompozicijose pasižymi racionalumu.

 

LMIPCCD009


Takeliai

1. Talita cumi 48'25


Informacija
Kūriniai
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).