Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kūrinių paieška
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Onutė Narbutaitė
1981-ųjų birželio muzika

Sukūrimo metai:  1981
Trukmė:  21
Instrumentuotė:  vn-vc
Pavyzdžiai:   Partitūra    Audio

Dalys:

1. Dangus

2. Jūra

3. Lietus

4. Naktis

5. Žemė

 

Anotacija

1981-ųjų birželio muzika smuikui ir violončelei (1981, 5 dalys: Dangus, Jūra, Lietus, Naktis, Žemė) - vienintelis tarp mano opusų, kurio atsiradimo istorija tokia paprasta ir taip konkrečiai lokalizuota, kad galiu ją atkurti ir po daugelio metų. Tuo metu dirbau Klaipėdoje ir nemažą laiko dalį buvau autobusų, traukinių, kartkartėmis lėktuvų keleivė. Tą apniukusią ir lietingą 1981-ųjų ankstyvos vasaros dieną keliavau autobusu iš Vilniaus į Klaipėdą. Skaitinėjau japonų poeziją ir žiūrėjau pro langą į monotonišką, jau du metus stebimą peizažą... Kai pagaliau išlipau Klaipėdoje, turėjau su savimi tai, ko neįsidėjau į šią kelionę, apie ką nei nenutuokiau jos pradžioje – 1981-ųjų birželio muziką su visa jos struktūra, dalių pavadinimais ir muzikinėmis detalėmis. Žinoma, pats užrašymas užtrunka ilgiau ir vis dėlto tai yra akimirksnio įkvėpimo kūrinys. Ši muzika dedikuota pirmiesiems jos atlikėjams – Audronei Vainiūnaitei ir Augustinui Vasiliauskui.

 

Onutė Narbutaitė

 

Natų leidiniai:

Vilnius: Muzikos informacijos ir leidybos centras, MILC 066, 2006

 

Įrašų leidiniai:
CD Onutė Narbutaitė. June Music, Finlandia Records 0927-43437-2, 2002 (atl. Audronė Vainiūnaitė, smuikas; Augustinas Vasiliauskas, violončelė)

CD 30 Druskomanijos akimirkų. - Vilnius, Lietuvos kompozitorių sąjunga LKSCD006-009, 2014

Informacija
Natų leidiniai
Įrašų leidiniai
MILC biblioteka:
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).