Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Vilius Šiaulys


Viliaus Šiaulio kūryba yra girdima trijuose pagrindiniuose jo projektuose: soliniame drone/noise „Lys“, postindustriniame noise duete „Tiese“ ir eksperimentinės elektroninės muzikos kvartete „Twentytwentyone“. Vis dėlto „Lys“ yra dažniausia, aktyviausia ir asmeniškiausia Šiaulio garsinė inkarnacija, trunkanti dešimtmetį ir atskleidžianti garso menininko kūrybos kismą. Jo gyvi pasirodymai projektuoja kilpomis kartojamą ir keičiamą garso kelionę, kuria judant išlaikomas netrikdomas balansas tarp skaidraus ambient, griežto noise ir gilaus drone. Visi „Lys“ albumai nurodo į šiandieną koncertuose girdimą vėsų, atšiaurų, bet artimą ir nostalgišką prietemos garso eksperimentą.

Ilona Klimaitytė


Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Pavyzdžiai

anem (2.65 mb)
klaida ir užuojauta (2.61 mb)
Spraga (2.44 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).