Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Pop / Rock / Urban > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Flamingo


„Flamingo“ yra gyvas įrodymas, kad lietuviškas rokas gali skambėti lygiai taip pat šviežiai, kaip tikrieji globalios roko scenos perlai (pavyzdžiui, grupės pamėgti britai „Radiohead“ arba airiai „U2“). Sekdama geriausių indie, progresyvaus ir alternatyviojo roko atlikėjų pavyzdžiu, tačiau nekopijuodama jų, keturių narių komanda tapo viena iš kelių intriguojančių jaunų grupių (tarp jų „Gravel“, „Axis“ ir kt.), pačiu laiku atgaivinusių lietuvišką roką. Dabar jau sunku suskaičiuoti visus „Flamingo“ pasirodymus festivaliuose, klubuose ir radijo eteryje, o nemokamai jų svetainėje dalinamo gyvo garso įrašo ir išradingo dainos „Shutdown baby“ videoklipo bei CD formatu dar 2007 m. išleisto to paties pavadinimo maksi-singlo pėdomis kažkada turėtų sekti ir ilgai lauktas debiutinis albumas.

Jurij Dobriakov


Interneto svetainė:
www.flamingomusic.lt
www.myspace.com/flamingoband
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Fluster (1.95 mb)
Shutdown Baby - Shutdown Baby (1.13 mb)
Shutdown Baby - Custom Thrills (1.03 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu info@mic.lt
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).