Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Genys


Genys yra žinomas didžėjus, per ilgus metus išlavinęs rafinuotą muzikinį skonį ir ėmęsis kūrybos pats. Genys yra vienas iš „One Ear Stereo“ – bene entuziastiškiausio, įvairiapusiškiausio ir talentingiausio Lietuvos DJ kolektyvo – įkūrėjų. Šalia bendradarbiavimo su Pauliumi Kilbausku projekte „Dublicate“, Genys reiškiasi ir kaip talentingas prodiuseris, kuriantis instrumentinius sodraus skambesio takelius talentingiems hiphopo ir reggae vokalistams bei remiksus gyvai grojančioms grupėms. Genio patirtis grojant labai įvairių stilių (tarp jų reggae, hiphopas, džiazas ir elektronika) muziką lemia, kad jo kūriniai niekada neskamba šabloniškai.

Jurijus Dobriakovas


Interneto svetainė:
http://soundcloud.com/genys
www.myspace.com/dublicate
www.myspace.com/oneearstereo
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Zhygis Revealing the Truth Music (produced by Genys, scratch by 2Fresh) (1.21 mb)
dr.Green She Still doesn't Know (Genys version) (1.18 mb)
Shidlas Rasta farai (produced by Genys) (1.03 mb)
Shidlas Dega (produced by Genys) (1.04 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).