Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Klasikinė / Šiuolaikinė > Kompozitoriai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
  Kompozitoriai
  Kūrinių paieška
  Natų leidiniai
  Įrašai
  MILC biblioteka
  Lietuvos muzikos link
  WNMM Nr. 18
  Knygos
  Kontaktai
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
Senoji estrada

Mūsų adresas

Ugnė Giedraitytė

Biografija

Ugnė Giedraitytė (g. 1984) studijuoja kompoziciją Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Osvaldo Balakausko klasėje. Dalyvavo tarptautiniuose kursuose jauniesiems kompozitoriams Villecroze (Prancūzija), Istebnoje (Lenkija), stažavosi aukštojoje muzikos ir menų mokykloje Porte (Portugalija). 2005 m. surengė autorinį koncertą Naujajame Rygos teatre. 2007 m. Ugnės Giedraitytės bakalauro studijų diplominis darbas „Panneau“ klarnetui solo ir styginių orkestrui Tarptautinėje kompozitorių tribūnoje Paryžiuje, jaunųjų kompozitorių kategorijoje, įvertintas antrąja premija, o Lietuvos kompozitorių sąjungos organizuojamame geriausių metų kūrinių konkurse 2006 m. šis opusas autorei pelnė metų debiutantės vardą.

 

„Vienas pagrindinių tikslų man, rašant muziką, yra siekis subjektyviai pasirinktus garsus bei harmoninius sąskambius sulydyti į kasdienybėje vykstančius reiškinius, judesius, ir iš tokių didesnių ar mažesnių vienetų-narelių lipdyti kūrinį – judančią muzikinę figūrą“, - teigia kompozitorė.

Įžanga
Biografija
Kūriniai:
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
MILC biblioteka:
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).