Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Empti


Grupės „Empti“ ištakos siekia 1993-uosius, kai keturi bendraminčiai, susižavėję drum'n'bass muzika, pradėjo drebinti alternatyvios muzikos sceną. Kolektyvo sudėtis ir muzikos stilius ne sykį keitėsi – susidomėję techno skambesiu, o vėliau – acid jazz ir disco estetika, „Empti“ daugiau dėmesio sulaukė 1999-aisiais, prie grupės jau prisijungus vokalistei Giedrei Vitkauskaitei. Su ja įrašytas albumas „Estrada“ (1999 m.) pelnė lietuviškos muzikos šedevro reputaciją ir atnešė tris „Bravo“ statulėles. Šokių muzikos ir džiazo kokteilį sumaišiusios grupės karjerą pristabdė klavišininko Dariaus Janušonio mirtis – po antrojo albumo „Cunami“ (2001 m.) pasirodymo „Empti“ išėjo neterminuotų kūrybos atostogų. Jos atlikėjai subūrė projektą „Overtone“, instrumentininkas Paulius Kilbauskas įkūrė įdomias elektroninės muzikos grupes „Bango Collective“ ir „Dublicate“, o Giedrė tapo grupės „Pieno lazeriai“ vokaliste. 2008-aisiais duetas nutraukė tylą ir vėl rengia koncertus. Atsikūręs kolektyvas 2009-ųjų pradžioje laimėjo „Pravda“ apdovanojimą „Metų sugrįžimo“  kategorijoje, surengė eilę šiltai publikos sutiktų koncertų, tarp jų – ir su garsia vokiečių grupe „De Phazz“. 2010-aisiais “Empti” išleido naujais kūriniais papildytą geriausių dainų rinkinį „Fermata“ - įžangą į šiuo metu ruošiamą naują albumą.


Interneto svetainė:
www.empti.lt
Įžanga
Biografija
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Kol (1.57 mb)
muzika: Paulius Kilbauskas; žodžiai: Giedrė Kilčiauskienė

Fermata - 4 milimetrai (1.47 mb)
Fermata - Don't miss the party (1.91 mb)
© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).