Sekite naujienas:
English
LATGA-A | IAMIC 
 
   
  Titulinis > Elektroninė > Kompozitoriai / Atlikėjai
 
 
Klasikinė / Šiuolaikinė
Džiazas
Folk / World / Country
Pop / Rock / Urban
Elektroninė
  Kompozitoriai / Atlikėjai
  Įrašai
  Kontaktai
Senoji estrada

Mūsų adresas

Mario Basanov & Vidis


Du Lietuvos elektroninės muzikos scenos veikėjai, pradėję dirbti kartu, suformavo vieną daugiausia vilčių tarptautinėje scenoje teikiančių duetų. Mario Basanov slapyvardžiu prisidengęs Marijus Adomaitis – su norvegų džiazo žvaigžde Bugge Wesseltoftu, lietuvių popmuzikos atlikėjais Sel, Jurga, Linu Adomaičiu, Vaidu, Rūta Ščiogolevaite ir daugeliu kitų  dirbęs kompozitorius bei prodiuseris, įrašęs nemažai solinių kūrinių bei remiksų Lietuvos ir užsienio atlikėjams. Vidmantas Čepkauskas – Vidis – diskžokėjas, pagarsėjęs daug dėmesio sulaukusiomis klubinių renginių serijomis. Kūrybingo tandemo sukurti remiksai užsienio atlikėjams Robertui Owensui ir Atjazz sulaukė daug komplimentų, o autorinis kūrinys „Test“ sudomino žymų britų didžėjų Gillesą Petersoną – pastarasis jį įtraukė į savo išleistą muzikos rinkinį. Sulaukę Pete'o Tongo, „Jazzanova“ ir kitų tarptautinės scenos atstovų komplimentų, Mario Basanov ir Vidis tęsė bendradarbiavimą, įrašydami dvi efektingais vaizdo klipais iliustruotas dainas su Londone gyvenančia buvusia grupės „Pieno lazeriai“ vokaliste Jazzu – „I'll Be Gone“ ir „Who's Shot The Silence“ (pastaroji daina išleista 1000 egzempliorių tiražo singlu). Pulsuojanti, užburianti dueto kuriama house muzika įgyja vis daugiau gerbėjų ne tik Lietuvoje – klipas „I'll Be Gone“ peržiūriu kiekiu interneto svetainėje YouTube pralenkė visus lietuvių muzikantų kūrinius. Jis taip pat pelnė „Pravda“ apdovanojimą kaip geriausias 2008 metų klipas.


Interneto svetainė:
www.myspace.com/vidis
Įžanga
Įrašų leidiniai
Nuotraukos
Kontaktai
Pavyzdžiai

Mario Basanov & Vidis feat. Jazzu. I'll Be Gone (2.03 mb)
muzika: Marijus Adomaitis (Mario Basanov), Vidmantas Čepkauskas (Vidis); žodžiai: Justė Arlauskaitė (Jazzu)

Mario & Vidis feat. Ernesto. Changed (1.74 mb)
muzika: Marijus Adomaitis; žodžiai: Vidmantas Čepkauskas

© Muzikos informacijos ir leidybos centras, A. Mickevičiaus 29, 08117 Vilnius, tel: (8 5) 272 69 86. Siųskite klausimus / komentarus adresu [email protected]
Visos tekstų, nuotraukų, logotipų, muzikos, iliustracijų teisės yra saugomos įstatymų. Medžiagą galima naudoti autorių ir atlikėjų reklamos tikslais, tačiau būtina minėti autorių ir šaltinį, jei jie yra žinomi. Jei tokių nuorodų nėra, šaltinis yra Muzikos informacijos ir leidybos centras (MILC).